krásný třílůžkový pokoj s klenbovým stropem a starými prvky ve zpracování omítek. Pokoj je zařízen ve venkovském stylu (úsporně a efektivně). Název pokoje je odvozen od surovin, které používáme v kuchyni pro výrobu domácích limonád, které jsou mezi našimi hosty velmi vyhledávané. Pokoj má vlastní plně vybavenou koupelnu se sprchovým koutem v nice, umyvadlo a toaletu. Malou lednici, rychlovarnou konvici, hrníčky pro přípravu čaje, kávy. Děláme pro naše ubytované plný servis, proto je další vybavení zbytečné :) Snídaně, obědy, večeře.

Cena pokoje:

550 Kč/1 osoba/1 noc/při obsazení min. 2 lůžek a  min. 5 nocí

650 Kč/1 osoba/1 noc/při obsazení min. 2 lůžek a  min. 2 nocí

Možnost rozkládací pohodlné přistýlky 300 kč/noc

 

V hlavní sezónu tj. od konce června - týden, který se překlenuje do července do konce srpna preferujeme pobyty od soboty do soboty.

 

Děti do 2 let bez nároku na lůžko 0 Kč.

1 ubytovaná osoba 50% navíc z druhého lůžka

Zapůjčení dětské postýlky 50 Kč/noc

V ceně jsou lůžkoviny a ručníky + závěrečný úklid

V chladnějších měsících se hradí spotřebovaný el. proud za topení, ohřev vody, každý pokoj má svůj elektrometr. Cena 1kWh = 5 Kč

Zákaznický servis: Závěrečný úklid pro nové klienty u nás probíhá dle hygienických standardů (vše čištěno parním čističem Elektrolux - sprcha, záchod, podlahy, atd.), lůžkoviny jsou prány a mandlovány v Valtice servis, s.r,o.. To píšeme jen proto, abyste si dávali pozor a ptali se na tyto věci, když si objednáváte třeba levnější ubytování nebo jakékoliv ubytování. U nás máte jistotu, že nebude nic smrdět plísní nebo jinými zápachy.

S příjezdem se počítá cca od 14 - 20 hodin, vystěhování do 10 hodiny v den odjezdu. Vše po dohodě.

Platbu přijímáme v Kč i Euro (dle aktuálního kurzu).


Vybírá se záloha pro rezervaci pobytu, Výše zálohy po dohodě. Číslo účtu viz níže.

Bankovní účet: 2618808043/0800

Storno poplatky: 20 dnů před nástupem - 20% ceny ze zálohy, 14 dnů před nástupem - 50% ceny ze zálohy,  méně než 14 dnů před nástupem - 80% ceny ze zálohy. Pokud nedojedete pak 100% ze zálohy.


Pro rezervaci ubytování, nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Po zhlédnutí rezervace Vás budeme ihned kontaktovat na uvedené tel. čísla nebo emailem. Rezervace bude či nebude potvrzena až po telefonickém nebo emailovém kontaktu. 

 

 

© 2020 GolfCafe.cz - restaurace - rodinný penzion - adventure golf - ubytování Nový Přerov