krásný čtyřlůžkový pokoj s klenbovým stropem a starým zpracováním omítek, tzv. od lžíce se nám podařil dodržet styl omítek, které kopírují staré cihelné zdivo v maštali. Pokoj je zařízen ve venkovském stylu (úsporně a efektivně). Název je odvozen od surovin, které používáme v kuchyni při výrobě domácích limonád. Pokoj má vlastní vybavenou koupelnu se sprchovým koutem v nice, umyvadlo a toaletu.

Cena pokoje:

550 Kč/1 osoba/1 noc/při obsazení min. 3 lůžek a min. 2  nocí

Možnost rozkládací pohodlné přistýlky 300 kč/noc

 

Děti do 2 let bez nároku na lůžko 0 Kč.

2 ubytované osoby 50% navíc z třetího lůžka

Zapůjčení dětské postýlky 50 Kč/noc

V ceně jsou lůžkoviny a ručníky + závěrečný úklid

V chladnějších měsících se hradí spotřebovaný el. proud za topení, ohřev vody, každý pokoj má svůj elektrometr. Cena 1kWh = 5 Kč

Zákaznický servis: Závěrečný úklid pro nové klienty u nás probíhá dle hygienických standardů (vše čištěno parním čističem Elektrolux - sprcha, záchod, podlahy, atd.), lůžkoviny jsou prány a mandlovány v Valtice servis, s.r,o.. To píšeme jen proto, abyste si dávali pozor a ptali se na tyto věci, když si objednáváte třeba levnější ubytování nebo jakékoliv ubytování. U nás máte jistotu, že nebude nic smrdět plísní nebo jinými zápachy.

S příjezdem se počítá cca od 14 - 20 hodin, vystěhování do 10 hodiny v den odjezdu. Vše po dohodě.

Platbu přijímáme v Kč i Euro (dle aktuálního kurzu).


Vybírá se záloha pro rezervaci pobytu, Výše zálohy po dohodě. Číslo účtu viz níže.

Bankovní účet: 2618808043/0800

Storno poplatky: 20 dnů před nástupem - 20% ceny ze zálohy, 14 dnů před nástupem - 50% ceny ze zálohy,  méně než 14 dnů před nástupem - 80% ceny ze zálohy. Pokud nedojedete pak 100% ze zálohy.


Pro rezervaci ubytování, nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Po zhlédnutí rezervace Vás budeme ihned kontaktovat na uvedené tel. čísla nebo emailem. Rezervace bude či nebude potvrzena až po telefonickém nebo emailovém kontaktu. 

 

 

 

 

© 2019 GolfCafe.cz - Golf - Café - rodinný penzion - ubytování Nový Přerov