Recenze z webu tripadvisor zde, na facebooku zde, booking  zde.  

 

Recenzováno: před 5 dny

Byli jsme zde pozváni naším nejlepším přítelem a rodinným příslušníkem a byli jsme velmi rádi, že jsme sem mohli přijít na tento nádherný malý penzion, který nás přivítal velmi přátelským způsobem. Atmosféra a energie tohoto místa je mimořádná!

Je zde velmi klidný a tichý, pokoje jsou velmi čisté a nabízejí vše, co potřebujete.

Je potěšením sedět v zahradě a vychutnat si vynikající domácí jídlo připravené přátelským majitelem.

Také snídaně je velmi chutná a originální, stejně jako domácí chléb. Podle mého názoru to byla nejlepší snídaně, jakou jsem kdy měl.

Určitě se vrátíme k návštěvě tohoto skrytého klenotu a vychutnáme si dokonalou a lahodnou gastronomii

Zobrazit méně
Datum zážitku: květen 2019
 

Obsazenost je pouze orientační, pro rezervace nás prosím kontaktujte na uvedených číslech a emailu. 

se skládá především s čerstvých potravin, bylinek, které doslova trháme před vašimi zraky. Dále dbáme na lokálnost potravin od místních farmářů, často sbíráme plody přírody sami. Naše kuchyně je improvizace s kořením, květinami, na nabyté zkušenosti a mnoho přečtených kuchařek, každý pokrm je originál bez receptů. Pečeme vlastní chléb a houstičky, které vévodí přílohám. Můžeme vám připravit vegetariánské jídlo, nezahušťujeme moukou. Pečeme legendární Novopřerovský pecák (tvarohový, makový), různé typy buchet z plechu s sezonním ovocem. Na přání můžeme upéct dort, koláče pro různé příležitosti.

Fotogalerie

Přátelé, fotek je spousta, ale raději přijďte ochutnat.

Představení

Stylová nekuřácká kavárna se nachází v malebné vesničce Nový Přerov na křižovatce 7 cyklostezek jen 150 metrů od Rakouských hranic, kde je také malý přechod i pro auta do 3.5 t. Nabízíme Vám dobrou kávu, lahodné domácí limonády různých příchutí (legendární Akátová), z čerstvých bylinek (mátová, šalvějová), výborná Novopřerovská vína (ochutnáte náš vinařský kopec). Nabízíme ubytování v pokojích vesnicky zařízené, Adventure golfové 18ti jamkové hřiště, krásné posezení pod ořechem v blízkosti bylinek, salátů, zeleniny, květin, které často uvidíte na svých talířích. Vládne u nás domácí a rodinná atmosféra. V letních a teplých jarních a podzimních dnech pořádáme různé kulturní akce, posezení s harmonikářem. Na Vaše přání připravíme malé oslavy, svatby, a jiné uzavřené akce. Vždy se snažíme hostům vyjít vstříc a naše heslo:

Děláme to opravdově... 

Fotogalerie

 

© 2020 GolfCafe.cz - restaurace - rodinný penzion - adventure golf - ubytování Nový Přerov